top of page
Ara

TORBALISPORUMUZDAN RESMİ AÇIKLAMA: 2023 - 2024 SÜPER AMATÖR LİG KURA SONUÇLARI

Güncelleme tarihi: 29 Eyl 2023


Torbalıspor 2023-2024 süper amatör lig d grubu kura
Süper amatör lig D grubu

 

Sevgili Torbalıspor taraftarlarına ve spor camiasına,


2023-2024 sezonu Süper Amatör Lig kura sonuçları açıklandı ve büyük bir heyecanla duyurmak isteriz ki, Torbalıspor Kulübü olarak D grubunda yer alacağız. Yeni sezonda karşımıza çıkacak olan rakiplerimizle dolu dizgin bir mücadeleye hazırız.


Torbalıspor Kulübü olarak her yeni sezona büyük bir coşku ve istekle başlıyoruz. 2022-2023 sezonunda gösterdiğiniz destek ve sevgiye teşekkür ederiz. Bu sezonda sizlerle beraber olmanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.


D grubunda yer almanın getirdiği sorumluluğun bilincindeyiz. Takımımız, teknik ekibimiz ve yönetimimizle birlikte, sahada en iyi performansı sergilemek için çalışmalara başladık. Amacımız, Torbalıspor'u temsil ederken tüm taraftarlarımızı gururlandırmak ve başarıya ulaşmaktır.


Sezon boyunca kulübümüzü desteklemekten vazgeçmeyeceğinize olan inancımızı yinelemek isteriz. Taraftarlarımızın coşkusu ve desteği, takımımızın arkasında güçlü bir itici güç olacaktır. Maç günlerinde tribünleri doldurarak, oyuncularımıza moral vererek, Torbalıspor'a destek olmanızı bekliyoruz.


Bu yeni sezonda tüm spor camiasına başarılar diler, Torbalıspor Kulübü olarak dostluk ve fair-play değerlerine bağlı kalarak mücadelemizi sürdüreceğimizi belirtmek isteriz.

Sizlerle birlikte nice zaferlere, heyecan dolu anılara ve başarılara yürümek için sabırsızlanıyoruz. Torbalıspor ailesi olarak birlikte hareket etmeye devam edeceğiz.


Saygılarımızla,

Коментарі


bottom of page