top of page
Ara

2023-2024 Sezonu Şampiyonu Olduk ve Bölgesel Amatör Lig'e Yükseldik!
2023-2024 Sezonu Şampiyonu Olduk ve Bölgesel Amatör Lig'e Yükseldik!


Torbalıspor olarak, 2023-2024 sezonunu büyük bir gurur ve sevinçle şampiyon olarak tamamladığımızı ve Bölgesel Amatör Lig'e (BAL) yükseldiğimizi duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz!


Sezon boyunca gösterdiğimiz azim, mücadele ve kararlılık sayesinde, takımımız her maça yüreğini koyarak oynadı ve bu büyük başarıya ulaştı. Teknik ekibimiz, oyuncularımız ve taraftarlarımızın birlik ve beraberliği, bizi zafere taşıyan en büyük güç oldu.


Kulüp Başkanımız Batuhan Atay Arslan, şampiyonluğumuzla ilgili yaptığı açıklamada, "Bu büyük başarı, takımımızın, teknik ekibimizin ve taraftarlarımızın inancı ve azmi sayesinde gerçekleşti. Torbalıspor, köklü geçmişi ve güçlü geleceği ile her zaman olduğu gibi bu başarıda da bir aile gibi kenetlendi. Bölgesel Amatör Lig'de de aynı kararlılık ve inançla mücadele edeceğiz." ifadelerini kullandı.


Teknik Direktörümüz Soner Keleş ise, "Oyuncularımızın sahadaki performansı, disiplin ve inançla bir araya geldiğinde neler başarabileceğimizi bir kez daha gösterdik. Bu şampiyonluk, sadece bir başlangıç. Bölgesel Amatör Lig'de de aynı başarıyı yakalamak için var gücümüzle çalışacağız." dedi.


Taraftarlarımızın desteği ise her zaman olduğu gibi bu başarıda da en büyük motivasyon kaynağımız oldu. Tribünleri dolduran, maçlarımızı takip eden ve kalbi bizimle atan tüm taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizin desteğinizle daha nice başarılara imza atacağız.


Torbalıspor olarak, yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele ederken, şampiyonluk ruhumuzu ve kazandığımız tecrübeyi sahaya yansıtarak daha büyük hedeflere koşacağız. Bu büyük başarıda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.


Yaşasın Torbalıspor! Birlikte başardık, birlikte daha büyük zaferlere!


Comentários


bottom of page