top of page
Ara

27 HAZİRAN TORBALISPOR BAŞKANLIK SEÇİMİ

Güncelleme tarihi: 15 Ağu 2022

Olağanüstü kongreye giden Torbalıspor’umuzda yeni başkan Batuhan Atay Arslan oldu. Futbolun içinden gelen bir dönem Giresunspor’da da yöneticilik yapan, son olarak Torbalıspor’da Basın Sözcüsü görevini yürüten genç iş adamı Batuhan Atay Arslan Torbalıspor’un yeni başkanımız oldu.


Batuhan Arslan yaptığı konuşmada, “Torbalıspor için elimizden geleni yapma vakti. Torbalı İzmir’de her zaman gıpta edilen ilçe olmuştur. Bu artık futbolda da öyle olacak. Gerekli desteği sağlayarak kulübümüzü şanlı tarihine döndürmek istiyoruz. 2024 yılı Torbalıspor’un 50.yılı. Hedefimiz 50. yılımızda profesyonel lige çıkmak. Bunu hep birlikte kenetleyerek başarabileceğimize inanıyorum. Ayrıca bugüne kadar bu kulüpte emeği geçen başta Burhan Erciker olmak üzere tüm başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yönetim kurulumuz Ahmet Aydın, Mehmet Emin Ünver, Sedat Çetin, Korhun Çakır, Veli Koçer, Muaz Arslan, Emre Eğmen, Hilmi Cem Ersoy, Fatih Erkut, Yasin Aydın, Kazım Karasu'dan oluşmaktadır. Bir önceki başkanımız Burhan Erciker'e ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz.

Comments


bottom of page