top of page
Ara

Play-off Maçında Ayrancılar Gençlik Spor'u 1-0 Mağlup Ederek BAL Yolunda Büyük Bir Zafer Aldık!Torbalıspor, Play-off Maçında Ayrancılar Gençlik Spor'u 1-0 Mağlup Ederek BAL Yolunda Büyük Bir Zafer Aldı!


Torbalıspor, Bölgesel Amatör Lig'e (BAL) yükselme mücadelesinde büyük bir adım attı. Play-off maçlarında rakibi Ayrancılar Gençlik Spor'u 1-0 mağlup ederek önemli bir zafer elde etti ve BAL yolunda umutları yeşertti.

Bu zaferle birlikte Torbalıspor, BAL yolunda önemli bir engeli daha aşmış oldu. Liderlik koltuğunda en yakın rakibiyle arasını 6 puan yapan takımımız, yükselme hedefine bir adım daha yaklaştı.

Torbalıspor Kulübü Başkanımız Batuhan Atay ARSLAN, yapılan bu önemli galibiyetle ilgili yaptığı açıklamada, "Takımımızın gösterdiği performans ve aldığı zafer bizi gururlandırıyor. Bu başarıda emeği geçen tüm oyuncularımızı ve teknik ekibimizi tebrik ediyor, yollarına devam etmelerini diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Takımımızın BAL yolundaki bu önemli zaferi, taraftarlarımız arasında büyük sevinç ve coşkuyla karşılandı. Umuyoruz ki Torbalıspor, bu başarıyı sürdürerek hedefine ulaşacak ve daha büyük zaferlere imza atacaktır.

Skor: Torbalıspor 1 - 0 Ayrancılar Gençlik Spor

Komentáře


bottom of page