top of page
Ara

Torbalıspor Kulübümüzden Türkiye Milli Voleybol Takımı'na Tebrikler!


Filenin sultanları avrupa şampiyonu
2023 Yılı Avrupa Şampiyonu Filenin Sultanları

Torbalıspor Kulübü'nden Türkiye Milli Voleybol Takımı'na Tebrikler!


Değerli Milli Sporcularımız,


Türkiye Milli Kadın Voleybol Takımımız, büyük bir gurur kaynağımız oldu! 2023 yılı Avrupa Şampiyonası'nda gösterdiğiniz muhteşem performansla, Avrupa'nın zirvesine tırmandınız ve bu zaferi ülkemize getirdiniz.


Sizler, terinizle, azminizle ve inancınızla bu büyük başarıya ulaştınız. Sadece kendi sporunuzu değil, tüm bir milletin yüreğini kazandınız. Türk bayrağını göndere çektiniz ve milli marşımızı gururla söylettiniz.


Bu zafer, Türk sporunun ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu bir kez daha gösterdi. Torbalıspor Kulübü olarak, sizlere olan gururumuzu ifade etmek için kelimeler yetmez. Sizler, başarı ve özveriyle dolu bir yolculuğa çıktınız ve sonunda zirveye ulaştınız.


Milli Takımımızın bu büyük zaferi, spora ve milli ruha olan inancımızı daha da pekiştiriyor. Sizler, birlik ve beraberlik içinde, aşılması zor engelleri aştınız ve bu şampiyonluğu elde ettiniz. Sadece bir spor dalında değil, milletimizin birlik ve beraberliğinin bir simgesi oldunuz.

Bu başarıyı elde eden tüm sporcularımızı, teknik ekibi ve emeği geçen herkesi en içten duygularımızla tebrik ediyoruz. Sizler, Türk sporunun gurur kaynağısınız!


Sizlere ve Türkiye Milli Voleybol Takımı'na büyük bir tebrik ve sevgi seli gönderiyor, başarılarınızın devamını diliyoruz. Torbalıspor ailesi olarak, yanınızdayız ve her zaman destekçiniz olacağız.


Sizlerle gurur duyuyoruz!


Saygılarımızla.

Comments


bottom of page