top of page
Ara

TORBALISPOR, TARAFTAR EL ELE, ŞAMPİYONLUK MÜZEYE!

Takımımız, iki hafta önce yeni sezon hazırlıklarına başladı. Çalışmalarını Pamukyazı’daki tesislerde sürdüren ekibimiz, yeni sezonda fırtına gibi esmeyi hedefliyoruz.


Torbalıspor’umuzun da bulunduğu Süper Amatör Lig’te maçlar 24-25 Eylül’de başlayacak. Takımımız, yeni teknik direktörü ve sezon öncesi kadrosuna kattığı yeni futbolcularla başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyor. Bir yandan sezon hazırlıklarına başlayan takımımız önümüzdeki Cumartesi günü Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Saruhanlıspor ile hazırlık maçı yapacaktır.

‘TORBALI’YI FUTBOL KENTİ YAPACAĞIZ’


Torbalı'yı futbol kenti yapacaklarını belirten Kulüp Başkanımız Batuhan Arslan, “Sanayisiyle, ekonomisiyle, tarımıyla ve turizmiyle tüm bu faaliyetlerin harman olduğu kentimizi futbolda da ait olduğu seviyelere çıkarmayı kendimize görev edindik. Hedeflerimiz doğrultusunda çıktığımız yolda camia olarak her şeyden önce Torbalı’yı futbol kenti yapacağımıza inandık. Bir İzmir takımı olarak 2022-2023 sezonunda da şampiyonluğa ulaşarak hedefimize bir adım daha yaklaşacağız. Her zaman her yerde bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

Comments


bottom of page